Dzień Nauczyciel / 2021-10-15

14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, popularnie zwanej Dniem Nauczyciela.

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali krótki montaż recytatorsko – wokalny, którym zachwycili zgromadzonych gości – dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz pracowników obsługi. Były przepiękne deklamacje przy akompaniamencie pianina, brawurowe występy wokalne oraz zachwycające występy chóru szkolnego.

Zgromadzeni gości w dowód wdzięczności zostali obdarowani przez uczniów symboliczną różą. Pani dyrektor Anika Wasil wręczyła nauczycielom oraz pracownikom obsługi nagrody dyrektora. Wszyscy wyróżnieni otrzymali gromkie brawa.

Młodszy Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Urszula Derdą i Anatolią Benduch przygotował " witaminowe upominki" dla nauczycieli i pracowników szkoły.