KONKURS HISTORYCZNY / 2023-10-22

KONKURS HISTORYCZNY ,, POWSTANIE STYCZNIOWE OCZAMI MŁODYCH LUDZI” realizowany w ramach PROJEKTU EDUKACYJNEGO ,, ŚLADAMI POWSTANIA STYCZNIOWEGO W REJONIE CZĘSTOCHOWSKIM”

W konkursie historycznym realizowanym w ramach tego projektu udział wzięli uczniowie naszej szkoły : Lena Kurkowska, Zofia Dydyńska i Mikołaj Kwiatkowski. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jednym z organizatorów tego konkursu była Delegatura Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie.

W kategorii klas I – V uczennica naszej szkoły Lena Kurkowska otrzymała wyróżnienie i nagrodę książkową, ponadto Zofia Dydyńska i Mikołaj Kwiatkowski otrzymali dyplomy uznania i nagrody rzeczowe. Gratuluję młodym pasjonatom historii i życzę dalszych sukcesów w nauce.

Opiekun Piotr Całusiński.