Młodzi piłkarze mistrzami powiatu częstochowskiego !!! / 2021-10-14

W Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców 2021/2022 (urodzonych w 2009r. i młodszych). Reprezentanci naszej szkoły okazali się bez konkurencyjni, pewnie zdobywając tytuł mistrzowski. Łącznie w turnieju wystartowało 16 szkół. Mistrzostwa składały się z trzech etapów: eliminacji, półfinałów i finału, który odbył się w Kamienicy Polskiej.

Wyniki naszej drużyny:

eliminacje

Mstów – Rudniki 11 : 0

Mstów – Kamienica Polska 3 : 1

półfinały

Mstów – Rędziny 5 : 1

Mstów – Borowno 9 : 0

finały

Mstów – Dąbrowa Zielona 8 : 2

W ścisłym finale, meczu, który decydował o tytule mistrzowskim spotkaliśmy się ponownie z drużyną gospodarzy Kamienicą Polską wygrywając 4 : 0.

Bramki dla naszej reprezentacji zdobywali: Igor Kabacik – 14, Krystian Kępa – 13, Paweł Charaziak – 6, Igor Wawrzyniak – 4, Dawid Kopcik – 1, Kacper Radecki – 1, Oliwier Podsiedlik – 1.

Warto zauważyć, że nasza drużyna łącznie w trzech turniejach zdobyła 40 bramek a straciła tylko 4.

Wielkie gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie, walkę do końca i wywalczenie wielkiego sukcesu jakim jest Mistrzostwo Powiatu. Serdeczne gratulacje drużynie złożyła również osobiście Pani w-ce dyrektor Anika Wasil.

Skład naszej reprezentacji: Igor Kabacik, Krystian Kępa, Paweł Charaziak, Igor Wawrzyniak, Dawid Kopcik, Kacper Radecki, Oliwier Podsiedlik, Kordian Reterski, Norbert Milka, Filip Kopel, Aleks Palacz.

Opiekun: Piotr Całusiński.