Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg” / 2021-02-22

Adrian Pardela, uczeń klasy VIII d został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Krąg” – Polska od czasów napoleońskich do końca I wojny światowej. Otrzymał dyplom wyróżnienia za uzyskanie bardzo dobrego wyniku i zdobycia 30 pkt. Ponadto pozostali uczniowie: Jakub Pardela, Dominik Mazurek, Julia Lisowska, Igor Podolak, Daniel Grabowski, biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy za udział i zdobycie odpowiedniej ilości punktów. Szkolnym koordynatorem konkursu i opiekunem uczniów jest nauczyciel historii SP Mstów Pan Piotr Całusiński. Serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom i życzę dalszych sukcesów w nauce. Uroczystego wręczenia dyplomu dokonała w-ce dyr. SP Mstów Pani Anika Wasil.