Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na chwile dobre i złe. / 2023-11-23

W naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia był obchodzony 17 listopada. W tym dniu każdy przedszkolak mógł przynieść ze sobą swojego “milutkiego towarzysza”.

Dzieci podziwiały misie duże, małe i kolorowe. Każdy z nich był wyjątkowy. Przedszkolaki świętowały ten dzień przy utworach misiowych piosenek oraz rymowanek. Poznały historię powstania maskotki. Uczestniczyły w misiowych zawodach sportowych. Do przedszkolnych drzwi zapukał również wyjątkowy gość - Pluszowy Miś. Przedszkolaki wykonały także postać swojego pluszowego misia.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i wspaniałej zabawy. Dzieci były niezwykle szczęśliwe, że mogły spędzić czas ze swoim pluszowym ulubieńcem.