Przedszkolny Bal Karnawałowy! / 2024-01-26

Bal karnawałowy to niezwykły dzień nie tylko dla starszych, ale również i najmłodszych.

Towarzyszą mu kolorowe stroje, radosny wystrój, różnobarwne balony i skoczna muzyka. W takiej atmosferze bawiły się przedszkolaki 26 stycznia podczas balu karnawałowego. Tego dnia w przedszkolu pojawiło się wiele bajkowych postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, m.in. Spider-Mana, Batmana, Psi Patrol, a także postacie wróżek, księżniczek czy policjantów. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje kostiumy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a uśmiech nie znikał z twarzy. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Miały również okazję do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Bal zakończył się pysznym, słodkim poczęstunkiem.