ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU ,, PROJEKTUJĘ OKŁADKĘ MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI'' / 2023-11-27

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów szkolnego konkursu plastycznego ,,Projektuję okładkę mojej ulubionej książki''. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII. Celem było rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów, odkrywanie własnych uzdolnień, a także kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego. Uczniowie wykonywali prace dowolną techniką plastyczną.

Prace konkursowe oceniało jury w składzie: Pani Agnieszka Flaszka- Kwiatkowska -przedstawiciel GOK w Mstowie, Pani Beata Wosik- nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej w Krasicach oraz Pani Katarzyna Knysak- nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej w Mstowie.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

I miejsce- Anna Bednarek kl. VI b (opiekun mgr Magdalena Marszałek)

II miejsce- Kacper Łapucha kl. VIII a (opiekun mgr Aneta Pałczyńska)

III miejsce- Łucja Cierpiałowska kl. VI a (opiekun mgr Aneta Pałczyńska)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie, a laureatom gratulujemy zwycięstwa.