Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu / 2021-04-14

Na I edycję Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na „Najładniejszą pisankę” lub „Zajączka wielkanocnego” przysłano wiele prac z pobliskich szkół. Wszystkie pisanki i zajączki były piękne, oryginalne, wykonane starannie, różnorodnymi technikami plastycznymi, niezwykle pomysłowe, dlatego zadanie komisji konkursowej było wyjątkowo trudne. Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Dziękujemy także Rodzicom i Nauczycielom, którzy motywowali swoich podopiecznych do wykonania tych wspaniałych prac.

Oto wyniki:

Kategoria 1 kl. 0 – 1

I miejsce ex aequo

Szymon Knysak kl. 0 z Krasic, Brajan Kasztelan kl. 1 z Krasic, Milena Fresel kl. 1 z Jaskrowa.

II miejsce ex aequo

Jagoda Fresel kl. 1 z Jaskrowa, Lena Ślęzak kl. 1 z Mstowa, Rafał Trąbski kl. 0 z Kuchar, Maksymilian Kowalik kl. 0 z Mstowa.

III miejsce ex aequo

Maciej Weżgowiec kl. 0 z Kuchar, Filip Kurkowski kl. 0 z Mstowa, Dominika Muś kl. 1 z Jaskrowa.

Wyróżnienia

Wiktoria Knysak kl. 1 z Krasic, Dominik Knysak kl. 1 z Krasic, Lena Choryłek kl. 1 z Jaskrowa, Wiktor Torbus kl. 1 z Jaskrowa, Mateusz Mirecki kl. 1 z Jaskrowa, Amelia Knapik kl. 1 z Mstowa, Julian Oberski kl. 1 z Mstowa, Zuzanna Juchnik kl. 1 z Mstowa.

Kategoria 2 kl. 2 – 3

I miejsce ex aequo

Lena Tomzik kl. 3 z Brzyszowa, Julia Fresel kl. 3 z Jaskrowa, Lena Kaźmierczak kl. 3 z Krasic, Maria Dąbek kl. 2 z Mstowa.

II miejsce ex aequo

Monika Tomyn kl. 2 z Kuchar, Olaf Psiuk kl. 3 z Mstowa, Aleksandra Derda kl. 2 z Mstowa, Blanka Choryłek kl. 3 z Mstowa.

III miejsce ex aequo

Maja Kuban kl. 3 z Kuchar, Jakub Pulcer kl. 3 z Mstowa, Maciej Niesmaczny kl. 2 z Mstowa, Antonina Heręży kl. 3 z Mstowa.

Wyróżnienia

Marta Kalota kl. 2 z Krasic, Wojciech Szczerbiak kl. 2 z Krasic, Wiktoria Gołdy kl. 2 z Kuchar, Patryk Weżgowiec kl. 2 z Kuchar, Wiktoria Całus kl. 2 z Kuchar, Lena Kurkowska kl. 2 z Mstowa, Lena Kaplan kl. 2 z Mstowa, Zofia Dydyńska kl. 2 z Mstowa, Paulina Rospądek kl. 3 z Jaskrowa, Borys Palarz kl. 3 z Jaskrowa, Zuzanna Górnicz kl. 3 z Jaskrowa, Piotr Radecki kl. 3 z Jaskrowa, Malwina Knysak kl. 3 z Jaskrowa, Julia Hober kl. 3 z Krasic, Paulina Wosik kl. 3 z Krasic, Wiktor Trąbski kl. 3 z Kuchar, Anna Bednarek kl. 3 z Kuchar, Nadia Żak kl. 3 z Mstowa, Emilia Lichosik kl. 3 z Mstowa, Nadia Płaza kl. 3 z Mstowa, Maciej Gągała kl. 3 z Mstowa, Nadia Binek kl. 3 z Mstowa, Ola Korbela kl. 3 z Mstowa, Zuzanna Boral kl. 3 z Mstowa, Michalina Juchnik kl. 3 z Mstowa, Łucja Cierpiałowska kl. 3 z Mstowa, Maria Tyras kl. 3 z Mstowa, Karol Garus kl. 3 z Mstowa, Gabriela Kania kl. 3 z Mstowa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorzy: mgr Marzena Radecka, mgr Urszula Derda

Nagrody i dyplomy konkursowe będzie można odebrać w późniejszym terminie, podanym przez organizatorów.