Sukces Blanki Choryłek w konkursie przyrodniczo-plastycznym / 2020-12-03

Rośliny Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej” - pod takim hasłem został zorganizowany XIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny skierowany do uczniów klas I – III ze Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego. Trzynasta edycja konkursu była poświęcona roślinom Jury, a celem najważniejszym - jak najszersze zdobycie wiedzy na temat roślin występujących terenach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Do konkursu przystąpiło 9 szkół, a nadesłano łącznie 95 prac dzieci. Jury konkursowe oceniało prace pod względem ich estetyki, ujęcia głównego tematu a także formy. Jury doceniło pracę Blanki Choryłek uczennicy klasy IIIc. Blanka w kategorii klas III zajęła I miejsce.

Gratulacje za osiągnięcie w konkursie złożyli uczniowie klasy IIIc wraz z wychowawczynią mgr Barbarą Szklarzyk.