Ubieramy drzewka świąteczne w Kościele / 2020-12-24

Z inicjatywy Proboszcza Parafii Mstów oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Mstowie zrodził się pomysł , by udekorować choinki w Kościele Parafialnym. Ogromnej wielkości drzewka pojawiły się w naszym kościele obok szopki oraz przy ołtarzu głównym . Dzień ubierania przypadł na dzień 22.12.2020. W tym dniu pojawiły się w Kościele dzieci, rodzice, wychowawcy oraz osoby przygotowujące szopkę . Praca nie trwał zbyt długo bowiem nasi najmniejsi uczniowie wykazali się wielkim sprytem.

Ogromne podziękowania kierujemy do dzieci i rodziców klas młodszych za zaangażowanie i przygotowanie przepięknych ozdób choinkowych. Klasy 1 a,b- przygotowały na choinki gwiazdki, klasy 2 a, b, c,- bombki natomiast klasy 3 a, b, c –aniołki. Wszystkie powstałe prace dzieci zasługują na uznanie i wzbudzają zachwyt!

To pierwsza taka akcja ubierania drzewek świątecznych w naszym Kościele Parafialnym

Mamy nadzieję, że stanie się tradycją w naszej Parafii.

Wicedyrektor Teresa Nowakowska