WIELKI SUKCES W KONKURSIE HISTORYCZNYM / 2021-06-22

Świetnie spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Mstowie, którzy wzięli udział w powiatowym konkursie historycznym organizowanym przez II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie

,, Romuald Traugutt i jego epoka”. Nasi uczniowie zajęli trzy pierwsze miejsca i zostali laureatami konkursu.

I miejsce zajął Dominik Mazurek

II miejsce Jan Knysak

III miejsce Julia Lisowska

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie przygotowywali prezentacje multimedialne dotyczące życia głównego bohatera, a w drugim etapie odpowiadali na 30 pytań konkursowych. Za swoja postawę oprócz dyplomów laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów. Uroczystego wręczenia dyplomów i upominków dokonała dyrektor II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie Pani Małgorzata Jackowska. Serdeczne gratulacje naszym uczniom złożyła również w-ce dyrektor SP. Mstów Pani Anika Wasil.

Opiekunem uczniów i nauczycielem uczącym jest Pan Piotr Całusiński