Życzenia świąteczne od samorządu szkolnego / 2020-12-22

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Mstowie, pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia:
Dyrekcji
Nauczycielom
Rodzicom
Uczniom
Pracownikom
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie nam spokój oraz radość, a rodzinne ciepło świąt niechaj wypełni nasze domy oraz zagości w nich mądrość, zgoda, uśmiech i dostatek. A na Nowy Rok mnóstwo samych wspaniałości, a przede wszystkim morze miłości.
Życzymy tego, abyście spełnili swoje wszystkie postanowienia noworoczne, które pomogą uczynić Nowy Rok 2021 zdecydowanie lepszym. Realizujcie swoje marzenia, a Nowy Rok przywitajcie z pełnym optymizmem, wiarą oraz szczęściem.

Życzą :

Przewodniczący SU
Igor Wawrzyniak(Święty Mikołaj)
Opiekunowie: Wiola Derda, Magdalena Marszałek Członkowie Samorządu Uczniowskiego
Pomocnicy Świętego Mikołaja z klasy 6D