Logo
Slogan

Aktualności

Andrzejkowo-mikołajkowe harce / 2014-12-07

Andrzejkowo-mikołajkowe harce

W piątek 5 grudnia odbyła się nietypowa zbiórka naszych się  zuchów i harcerzy. Spotkaliśmy się wszyscy razem by bawić się z okazji” andrzejek” i „mikołajek”. Były więc wspólne zabawy, tańce, śpiew piosenek,  a także rozdawanie własnoręcznie przez nas wykonanych prezentów. Nie zabrakło oczywiście słodyczy, tych prawdziwych i zawartych w naszych uśmiechach. 

Więcej ...

Mikołajki / 2014-12-06

Mikołajki

Wyjątkowe Mikołajki w Zespole Szkół w Mstowie

 

Uśmiech, zabawa i pełne zaangażowanie mikołajkowe w Zespole Szkół w Mstowie…

Tradycją staje się wyjątkowy prezent od Rodziców i Grona Pedagogicznego dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Ty razem rozśpiewana i roześmiana kompilacja bajek o Czerwonym Kapturku i Kopciuszku. Barwne stroje, profesjonalna gra aktorska, cudowny śpiew i dużo humoru zapewniło sukces przedstawieniu. Były nawet autografy i wspólne zdjęcia.

Więcej ...

Konkurs Plastyczny na plakat „MAMO, TATO NIE PAL / 2014-12-01

Konkurs Plastyczny na plakat  „MAMO, TATO NIE PAL

W listopadzie 2014r. został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat  „MAMO, TATO NIE PAL” dla klas II i III szkoły podstawowej. Celem konkursu było propagowanie postaw prozdrowotnych upowszechniających modę na niepalenie oraz rozwijanie zdolności artystycznych wśród dzieci.

Więcej ...

Wycieczka do Straży Pożarnej / 2014-11-29

Wycieczka do Straży Pożarnej

W listopadzie dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych miały przyjemność zobaczyć z bliska jak wygląda praca strażaków. 

Więcej ...

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady / 2014-11-28

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady

Tenis stołowy w ramach Małej Olimpiady

Drugą imprezą sportową w ramach tegorocznej Małej Olimpiady był turniej tenisa stołowego, który odbył się 28 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie. Wzięły w nim udział reprezentacje 7 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Każda drużyna składała się z trzech chłopców i trzech dziewcząt rywalizujących w osobnych kategoriach. Turniej rozegrano systemem rosyjskim do dwóch przegranych z meczami o wszystkie miejsca w dole tabeli. Po zaciętej rywalizacji, która przebiegła w sportowej i koleżeńskiej atmosferze wyłoniono zwycięzców, którym dyplomy wręczył wójt gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz. Zawody przygotowali i przeprowadzili: mgr Paweł Derda i mgr Adriana Olech.

Więcej ...

Święto patrona szkoły / 2014-11-26

W dniu 26 listopada 2014 roku odbył się w naszej szkole Dzień Patrona.
Uczciliśmy pamięć zarówno Tadeusza Kościuszki  - patrona Szkoły Podstawowej, jak również Andrzeja Kubickiego – patrona Gimnazjum.
Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IV SP oraz I B Gimnazjum pod kierunkiem pani Małgorzaty Jeziorek i Tatiany Całus.
Podczas akademii uczniowie przybliżyli sylwetki obu patronów.

Więcej ...

konkurs na zdrowie / 2014-11-25

W dniu 25.11.2014r w naszym gimnazjum odbyło się podsumowanie kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Głównym punktem uroczystości było rozdanie nagród  uczniom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym  „Teraz twój czas”. Plakat do konkursu wykonało 26 uczniów, spośród nich wyłoniono 9 najlepszych prac, które zostały nagrodzone.

Więcej ...

V Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej / 2014-11-21

Drużyna piłki ręcznej chłopców wzięła udział w kolejnym turnieju towarzyskim. Tym razem gościliśmy w Przyrowie na V Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Częstochowskiego, który odbył się 21 listopada. Dwa zwycięstwa i jedna porażka dały nam II miejsce w zawodach. Nasi zawodnicy rozegrali trzy mecze:

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry