Logo
Slogan

Wydarzenia sportowe

Cemex Cup 2017 / 2017-12-06

Cemex Cup 2017

30 listopada w hali sportowej odbyła się III edycja turnieju sportowego dla młodzieży gimnazjalnej z gmin Mstów, Kłomnice i Rudniki. Reprezentacje gmin rywalizowały w piłce ręcznej, siatkówce oraz tenisie stołowym oddzielnie w kategoriach dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna Mstowa przed Rędzinami i Kłomnicami. Uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe oraz mogli pokrzepić nadwątlone siły dzięki poczęstunkowi dla wszystkich zawodników. Cała impreza była sfinansowana ze środków pozyskanych z Fundacji Cemex „Budujemy przyszłość”, która od trzech lat wspiera projekt przygotowany przez ULKS Mstowiak. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok. Przygotowanie zawodów – mgr Piotr Ujma, mgr Magdalena Zgardzińska, mgr Paweł Derda.

Więcej ...

Piłkarze ręczni w finale Igrzyskach Młodzieży Szkolnej powiatu częstochowskiego. / 2017-11-26

Piłkarze ręczni w finale Igrzyskach Młodzieży Szkolnej powiatu częstochowskiego.

Reprezentacja piłkarzy ręcznych naszej szkoły zajęła IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu częstochowskiego rozegranych 21 listopada w Lelowie. W drodze do turnieju finałowego nasi szczypiorniści zajęli drugie miejsce w turnieju eliminacyjnym, który odbył się 17 listopada w Mstowie. Kilka dni wcześniej, 30 października piłkarze ręczni zajęli IV miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Częstochowskiego.

Więcej ...

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH / 2017-11-25

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH

Dnia 16.11.2017r. odbyły się w Częstochowie Półfinały Wojewódzkie w Szachach. Z naszej szkoły do półfinału wojewódzkiego zakwalifikowała się drużyna młodzieży starszej (VII kl. szkoły podstawowej i gimnazjum). Po zaciętych pojedynkach na dystansie siedmiu rund zespół z Mstowa wywalczył dobre piąte miejsce.

Skład naszej drużyny:

- Artur Resakowski (kl. VII b)

- Emilia Resakowska (kl. VII b)

- Damian Liberda (kl. VII c)

- Julia Gajosek (kl. III d Gimn.)

Zespół przygotował opiekun sekcji szachowej: Jacek Syguła

Więcej ...

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU / 2017-11-24

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

W dniu 09.11.2017r. odbyła się XVIII edycja Turnieju w której udział wzięła reprezentacja naszej szkoły dziewcząt i chłopców w kat. U-12. Rozegranie tak dużego turnieju na terenie naszej gminy było możliwe dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze sportowej. Wykorzystano praktycznie wszystkie boiska oraz hale sportową. Rywalizowano w kategorii U-8, U-10, U-12 zarówno chłopców jak i dziewcząt. Nasze reprezentacje zajęły kat.U-12 chłopców IV miejsce a w kat. U-12 dziewcząt II miejsce.

Więcej ...

MŁODZI PIŁKARZE CZWARTA DRUŻYNĄ POWIATU !!! / 2017-10-25

MŁODZI PIŁKARZE CZWARTA DRUŻYNĄ POWIATU !!!

W dniu 19.10.2017r. odbył się w Konopiskach finał Igrzysk Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w Piłce Nożnej. Zagrały cztery najlepsze drużyny: Konopiska, Kamienica Polska, Mstów, Przyrów, które zostały wyłonione po rozegraniu turniejów eliminacyjnych. Nasza reprezentacja w rozgrywkach grupowych wyeliminowała Rudniki wygrywając pewnie 7:2 a w półfinałach okazaliśmy się lepsi od Koniecpola i Lubojny tym samym awansując do finału. W nim ostatecznie nie sprostowaliśmy naszym rywalom zajmując 4 miejsce.

Więcej ...

Szkoła Podstawowa w Mstowie
ul. Partyzantów 2, 42-244 Mstów

Tel.: 34-3284-107 /  34-3295-285
Fax: 34-3284-141
e-mail: sekretariat@szkolamstow.pl

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa w Mstowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: intersum.pl
^ do góry